PAZOL

Wyszukiwarka zestawów Lego.

2012-10-12

!! UWAGA !!

Każdy użytkownik dostaje na starcie 10 punktów za darmo!

W ciągu 24 godzin pojawią się na koncie.


Masz w domu górę używanych klocków Lego?

Wreszcie możesz dowiedzieć się jakie zestawy posiadasz w swoim stosie klocków.

Pazol.pl umożliwia Ci znalezienie starych zestawów! Wystarczy poświęcić trochę czasu na wprowadzenie danych do komputera i wyszukiwarka odnajdzie komplety Lego, o których już dawno nie pamiętasz.

A może masz klocki, które pozwolą zbudować zestawy, których nigdy nie kupowałeś?

 


Przez lata zbierały się w domu klocki Lego. Instrukcje darły się na strzępy, pudełka zdezelowane znikały z powierzchni Ziemi. Teraz masz skrzynie, w których są kilogramy Lego, a nikt nie pamięta, jakie zestawy można z nich zbudować. 

System jest prosty! Wprowadzasz elementy, które posiadasz, na listę i uruchamiasz wyszukiwarkę zestawów Lego. Jednym przyciskiem. Po chwili otrzymujesz odpowiedź, jakie zestawy są możliwe do ułożenia z Twoich klocków. Na wygenerowanej przez system liście widzisz dokładnie, ile procent oryginalnego zestawu Lego posiadasz w zbiorach. Możesz zapisać zestaw, możesz obejrzeć szczegóły i dowiedzieć się, jakich konkretnie klocków brakuje i ile. Możesz listę brakujących wyeksportować do pliku.

Jeśli jesteś użytkownikiem BrickLink.com, możesz taki plik wykorzystać i wgrać go na swoje konto dodając do listy poszukiwanych do kupienia (wanted list). Możesz cały swój zbiór elementów z Pazol.pl wyeksportować do pliku i wkleić do BrickLink jako listę tych , które chcesz sprzedać. Możesz z plikami "kombinować" na różne sposoby - tak jak potrzebujesz.

Jeśli nie chcesz wklepywać elementów jeden po drugim, a posiadasz swoje zbiory w jakiejś innej aplikacji, możesz je zaimportować. To łatwe.

Jeśli kupiłeś zestaw i wiesz, że nie zgubiłeś żadnego elementu, możesz dodać wszystkie elementy zestawu do swoich zbiorów jednym ruchem. Jeśli zgubiłeś kilka i wiesz jakie, możesz edytować ilości przed zapisaniem.

Te wszystkie ruchy z plikami możesz wykonywać za darmo, będac zalogowanym na swoim koncie w Pazol.pl

Wystarczy się zarejestrować. Nie zdradzasz żadnych danych osobowych, tylko adres email (który jest potrzebny do odzyskiwania zapomnianego hasła).

Posiadasz konto punktowe. Za punkty płaci się grosze (cennik). W tej chwili JEDYNĄ funkcją, która powoduje pożarcie 2 punktów z konta, jest uruchomienie generatora (wyszukiwarki zestawów Lego). Jednak do jego uruchamiania nie jesteś w żaden sposób zmuszany. Możesz korzystać z serwisu całkowicie za darmo.

Znajdziesz nas w Google+